Live Webinar Durst, EFKA en TTS: Peesdoeken in ledframes

EVENT – Durst, EFKA en Texo Trade Services (TTS) kondigen een gezamenlijk webinar aan: “Peesdoeken in ledframes, van uitdaging naar succes”. Dit informatieve en inspirerende webinar vindt plaats op donderdag 13 maart 2025 en is beschikbaar in drie talen: Nederlands, Engels en Duits.

In slechts 45 minuten krijg je praktische kennis en waardevolle tips om het maximale uit je projecten te halen. Ontdek hoe je het juiste textiel kiest, de maatvoering optimaliseert, de meest geschikte led-techniek bepaalt en technieken zoals sublimatie, UV of Latex toepast voor hoogwaardige prints. Maar dat is niet alles: dit webinar biedt een breed scala aan inzichten die jouw expertise naar een hoger niveau tillen.

Live Webinar Peesdoeken In Ledframes

Na het volgen van dit webinar:

  • Heb je inzicht in de beste technieken en keuzes voor peesdoeken en ledframes.
  • Kun je technische uitdagingen eenvoudig oplossen met concrete tips.
  • Ben je in staat om de kwaliteit van je projecten te optimaliseren.

Meer info en aanmelden: https://www.efka.nl/webinar-peesdoeken-in-ledframes

Jolanda van Drie

Bedrijfsjournalist, freelance redacteur voor Blokboek en Printmedianieuws en communicatie- en marketingmanager bij IT bedrijf Prindustry (Haarlem).

VIGC BOPE 2025: Redefining print. Success in a digital world. Met o.a. Peter Luit als gesprekleider binnen het panelgesprek ‘Platformeconomie, kansen voor grafimedia bedrijven?’

Logo Pmb C3 2

Kandidaten gezocht

Op zoek naar een inspirerende baan in de printmedia branche, meld je dan aan als kandidaat op printmediabanen.nl

De trainingen voor 2022 staan gereed. Kijk voor het volledige online aanbod van bestaande- en nieuwe trainingen op de website.

Elke week het nieuws van de printindustrie in de mailbox
Inschrijven:

* verplicht invulveld

BLOKBOEK.COM EN PRINTMEDIANIEUWS: HET OPTIMALE DOELGROEP BEREIK