Interview met Marco Aarnink in ‘De Ondernemer’: “Een gezonde dosis stress, dat is mijn drug!”

MENSEN – Drukwerkkoning Marco Aarnink is al meer dan 20 jaar ondernemer in deze extreem competitieve sector. Onlangs sloeg zijn Print.com een grote vis aan de haak. Fijn, want de veertiger kan niet op zijn handen zitten: ,,Ik word doodongelukkig als mijn agenda leeg is.”

Screenshot
Marco Aarnink bij de overname van Simian in gesprek met Wouter Haan

Het vakblad ‘De Ondernemer’ sprak al eens eerder met Aarnink. Uiteraard was dit keer de overanme van Simian het hoofdonderwerp van het interview, maar met een duidelijke insteek van de drijfveren van Aarnink.

Lees verder

Peter Luit

Peter Luit schrijft graag over innovaties in de gehele crossmediale bedrijfskolom. Echter altijd met een knipoog naar print.

Laat een reactie achter





VIGC BOPE 2025: Redefining print. Success in a digital world. Met o.a. Peter Luit als gesprekleider binnen het panelgesprek ‘Platformeconomie, kansen voor grafimedia bedrijven?’

Logo Pmb C3 2

Kandidaten gezocht

Op zoek naar een inspirerende baan in de printmedia branche, meld je dan aan als kandidaat op printmediabanen.nl

De trainingen voor 2022 staan gereed. Kijk voor het volledige online aanbod van bestaande- en nieuwe trainingen op de website.

Elke week het nieuws van de printindustrie in de mailbox
Inschrijven:

* verplicht invulveld

BLOKBOEK.COM EN PRINTMEDIANIEUWS: HET OPTIMALE DOELGROEP BEREIK