Combi van flexodruk en inkjet
Kodak en de Italiaanse Uteco Group (Colognola ai Colli) hebben gezamenlijk een digitale drukmachine ontwikkeld en op de markt gebracht, op basis van Kodak Stream inkjettechnologie. De Sapphire Evo-pers maakt gebruik van milieuvriendelijke inkten op waterbasis, en is geschikt voor een reeks toepassingen met een laag of een hoog volume tot 20 miljoen vierkante meter per jaar. Omdat de nieuwe pers de voordelen van flexodruk combineert met die van digitaal drukken, is deze volgens de fabrikant vooral gericht op verpakkingsfabrikanten.
VIGC BOPE 2025: Redefining print. Success in a digital world. Met o.a. Peter Luit als gesprekleider binnen het panelgesprek ‘Platformeconomie, kansen voor grafimedia bedrijven?’
De trainingen voor 2022 staan gereed. Kijk voor het volledige online aanbod van bestaande- en nieuwe trainingen op de website.
BLOKBOEK.COM EN PRINTMEDIANIEUWS: HET OPTIMALE DOELGROEP BEREIK