Em. de Jong werft personeel via ‘open avond’

EVENEMENT – Dinsdagavond 15 april zet Koninklijke drukkerij Em. de Jong in Baarle-Nassau aan de Visweg haar deuren vanaf 18:00 uur open om nieuwe medewerkers te werven voor uiteenlopende functies.

Emdejong

Door middel an rondleidingen wordt voor zowel ervaren als onervaren bezoekers een inkijkje gegeven in de productie van het bedrijf, met uitleg over de uiteenlopende functies op de verschillende afdelingen. Om alvast een indruk te krijgen van de openstaande vacatures kan je naar werk.emdejong.nl.

Peter Luit

Peter Luit schrijft graag over innovaties in de gehele crossmediale bedrijfskolom. Echter altijd met een knipoog naar print.

Laat een reactie achter





Logo Pmb C3 2

Kandidaten gezocht

Op zoek naar een inspirerende baan in de printmedia branche, meld je dan aan als kandidaat op printmediabanen.nl

De trainingen voor 2022 staan gereed. Kijk voor het volledige online aanbod van bestaande- en nieuwe trainingen op de website.

Elke week het nieuws van de printindustrie in de mailbox
Inschrijven:

* verplicht invulveld

BLOKBOEK.COM EN PRINTMEDIANIEUWS: HET OPTIMALE DOELGROEP BEREIK