Feiten en fabels rondom e-mail marketing
Afgelopen week kregen we van Projectcolor (o.a. bekend van groot formaat printproducties) uit Hoofddorp een e-mail binnen met het verzoek opnieuw in te schrijven in het kader van de AVG wetgeving. Doe je dat als ontvanger niet, dan ontvang je geen nieuwsbrieven meer. Een nogal ingrijpende maatregel. We zochten het uit, eenduidig is het allemaal niet, maar lang niet in alle gevallen is het nodig om opnieuw in te schrijven. Charlotte Meindersma van Charlotte’s Law zette de feiten en fabels op een rijtje. Dus als je je klanten ook nu al via e-mail marketing berichten stuurt, is het lang niet nodig iedereen opnieuw te laten inschrijven.
VIGC BOPE 2025: Redefining print. Success in a digital world. Met o.a. Peter Luit als gesprekleider binnen het panelgesprek ‘Platformeconomie, kansen voor grafimedia bedrijven?’
De trainingen voor 2022 staan gereed. Kijk voor het volledige online aanbod van bestaande- en nieuwe trainingen op de website.
BLOKBOEK.COM EN PRINTMEDIANIEUWS: HET OPTIMALE DOELGROEP BEREIK