Foto-impressie Printing Wonderland
‘It giat oan!’ De weeromstandigheden maakte van Probo’s Printing Wonderland een heuse winterse editie. Maar de Friezen hebben ervaring genoeg om een solide feesttent neer te zetten. Duizenden relaties reisden af naar Dokkum om te genieten van een gezellig en perfect georganiseerd programma vol met topsprekers, vele lokale hapjes en een ware Print-Elfstedentocht door het 25.000 m2 grote productiehuis.




















VIGC BOPE 2025: Redefining print. Success in a digital world. Met o.a. Peter Luit als gesprekleider binnen het panelgesprek ‘Platformeconomie, kansen voor grafimedia bedrijven?’
De trainingen voor 2022 staan gereed. Kijk voor het volledige online aanbod van bestaande- en nieuwe trainingen op de website.
BLOKBOEK.COM EN PRINTMEDIANIEUWS: HET OPTIMALE DOELGROEP BEREIK