Intergraf Young Talent Award 2025 van start

EVENEMENT – De printmedia branche is constant in beweging, en jonge professionals spelen een cruciale rol in de vernieuwing en groei van de industrie. Daarom biedt Intergraf, de Europese koepelorganisatie van het KVGO, young professionals de kans om ideeën te delen en in de schijnwerpers te staan met de Young Talent Award 2025! Een prestigieuze prijs die innovatie stimuleert en jonge talenten verbindt met de industrie.

Young Talent Award 2025 Intergraf

Dit jaar staat de award in het teken van Shaping the future of print with the next generation. Daarbij staat de volgende vraag centraal: ‘Hoe kunnen grafische bedrijven effectief jongere generaties aantrekken en motiveren voor een carrière in de grafische sector?’.

Ben/ken jij dus een young professional die hier een mening over heeft? Meld je dan zeker aan! De winnaar ontvangt een mooie geldprijs van €3.000!

Meer informatie via de website van Intergraf

Peter Luit

Peter Luit schrijft graag over innovaties in de gehele crossmediale bedrijfskolom. Echter altijd met een knipoog naar print.

Laat een reactie achter





VIGC BOPE 2025: Redefining print. Success in a digital world. Met o.a. Peter Luit als gesprekleider binnen het panelgesprek ‘Platformeconomie, kansen voor grafimedia bedrijven?’

Logo Pmb C3 2

Kandidaten gezocht

Op zoek naar een inspirerende baan in de printmedia branche, meld je dan aan als kandidaat op printmediabanen.nl

De trainingen voor 2022 staan gereed. Kijk voor het volledige online aanbod van bestaande- en nieuwe trainingen op de website.

Elke week het nieuws van de printindustrie in de mailbox
Inschrijven:

* verplicht invulveld

BLOKBOEK.COM EN PRINTMEDIANIEUWS: HET OPTIMALE DOELGROEP BEREIK