Kyocera met nieuwe inkjetkop KJ4A-EX1200-RC

PRODUCTIE INNOVATIE – Kyocera Corporation heeft een nieuwe inkjet printkop ontwikkeld met recirculatie bij de spuitmond. De ‘KJ4A-EX1200-RC’ is compatibel met UV-inkt en biedt naar verluidt een resolutie van 1.200 dpi.

Kyocera Inkjet Kop

De nieuwe inkjetkop komt in mei van dit jaar voor de markt beschikbaar. Dankzij Kyocera’s flow channel design, zou de printkop zowel hoge-resolutie printen als hoge productiviteit mogelijk maken en een breed scala aan toepassingen ondersteunen, waaronder labels.

Peter Luit

Peter Luit schrijft graag over innovaties in de gehele crossmediale bedrijfskolom. Echter altijd met een knipoog naar print.

Laat een reactie achter





VIGC BOPE 2025: Redefining print. Success in a digital world. Met o.a. Peter Luit als gesprekleider binnen het panelgesprek ‘Platformeconomie, kansen voor grafimedia bedrijven?’

Logo Pmb C3 2

Kandidaten gezocht

Op zoek naar een inspirerende baan in de printmedia branche, meld je dan aan als kandidaat op printmediabanen.nl

De trainingen voor 2022 staan gereed. Kijk voor het volledige online aanbod van bestaande- en nieuwe trainingen op de website.

Elke week het nieuws van de printindustrie in de mailbox
Inschrijven:

* verplicht invulveld

BLOKBOEK.COM EN PRINTMEDIANIEUWS: HET OPTIMALE DOELGROEP BEREIK