Mouthaan naar grotere bedrijfslocatie in Ridderkerk

ZAKELIJK – Mouthaan is sinds 2022 in eigendom van de Amerikaanse Millennium Print Group en is momenteel nog gevestigd in Papendrecht. Het is de bedoeling komende zomer te verhuizen naar een bedrijfslocatie in Ridderkerk met een oppervlakte van meer liefst 40.000 vierkante meter.

Ridderkerk Panattoni

Kees Diamant was ten tijde van de overname van Mouthaan Grafisch Bedrijf (MGB) nog directeur, maar verliet het bedrijf in mei 2023, na de integratie door de Millennium Print Group. MB is vooral producent van verpakkingen in karton en kunststof.

Toen al sprak de de Millennium Print Group van flinke ambities voor het bedrijf: ‘250 – 300 vaste medewerkers en een bedrijfspand met een oppervlakte van pakweg 40.000 vierkante meter. Die ambitie slijken nu te worden ingevuld. Op het Panattoni Park Ridderkerk, het pand zou al in oktober van het afgelopen jaar volledig zijn verhuurd aan een ‘specialist binnen de printmedia branche’.

Peter Luit

Peter Luit schrijft graag over innovaties in de gehele crossmediale bedrijfskolom. Echter altijd met een knipoog naar print.

Laat een reactie achter





VIGC BOPE 2025: Redefining print. Success in a digital world. Met o.a. Peter Luit als gesprekleider binnen het panelgesprek ‘Platformeconomie, kansen voor grafimedia bedrijven?’

Logo Pmb C3 2

Kandidaten gezocht

Op zoek naar een inspirerende baan in de printmedia branche, meld je dan aan als kandidaat op printmediabanen.nl

De trainingen voor 2022 staan gereed. Kijk voor het volledige online aanbod van bestaande- en nieuwe trainingen op de website.

Elke week het nieuws van de printindustrie in de mailbox
Inschrijven:

* verplicht invulveld

BLOKBOEK.COM EN PRINTMEDIANIEUWS: HET OPTIMALE DOELGROEP BEREIK