Probo breidt fors uit met nieuwe hal en machines
PARTNER BIJDRAGE – Probo in Dokkum heeft flink geïnvesteerd in uitbreiding. Met een nieuwe hal is de totale productiehal 25.000 m² en creëert het grootformaatprintbedrijf meer ruimte voor voorraadbeheer, nieuwe machines en efficiëntere processen. Ook zet Probo een grote stap in duurzaamheid: het aantal zonnepanelen is uitgebreid tot ruim 6.000, waarmee een groot deel van de energiebehoefte wordt gedekt.
Het machinepark van Probo is eveneens vernieuwd, met als highlights:
- Textiel & sublimatie: HP Stitch, Durst iSub
- Folie: HP 2700, HP 800
- UV (banner) en plaat: P5 350 HS D4
- Snijden en afwerking: Jumbo cutter, Zund Dubbelbeam
- Textielafwerking: Fepatex Ringmachine, Miller zoommachine
Recent introduceerde Probo ook Probo Maps, een versnelde printservice met meer dan 100 materialen die sneller leverbaar zijn, waarvan negen zelfs binnen één dag. De eigen bezorgdienst ONB groeit mee en breidt uit met elektrische bezorgbussen voor efficiëntere leveringen.
Bekijk de video: “Uitbreiding van jouw productiehuis in print”:
De trainingen voor 2022 staan gereed. Kijk voor het volledige online aanbod van bestaande- en nieuwe trainingen op de website.
BLOKBOEK.COM EN PRINTMEDIANIEUWS: HET OPTIMALE DOELGROEP BEREIK